Paketleme Ve Ambalajlama

Ev taşımak çok stresli bir iş haline dönüşebilir, neyse ki zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olabilecek Yuvam evden eve nakliyat firmamızın paketleme ve ambalajlama hizmetleri mevcuttur.

Evden eve nakliyat ekibimiz, size yardımcı olacak profesyonel paketleyicilere sahip olacak ve çok çeşitli öğelerin paketlenmesi ve yüklenmesi konusunda gerekli hizmeti verecektir.

Paketleme Ve Ambalajlama

İhtiyacınız Olacak Paketleme Ve Ambalajlama Malzemeleri Ve Ekipmanları

Taşınmak için bavul hazırlamaya başlamadan önce şunlara ihtiyacınız olacak:

 • Küçük, orta ve büyük hareketli kutu seçenekleri,
 • ambalaj bandı,
 • Makas/Küçük Bıçak,
 • Keçeli kalem,
 • Ambalaj kağıdı (Gazeteden kaçının – eşyalarınız üzerinde iz bırakabilir),
 • Paketlemek için temiz bir yüzey.

Ev taşımak için en iyi kutu türü: Ev taşımak için tasarlanmış ve amaçlarına göre yeterince güçlü kutular kullanın – eski süpermarket kartonları veya meyve kutuları kullanmayın. Bunlar daha zayıf olabilir ve düşerse veya yağmur yağarsa parçalanabilir veya kolayca hasar görebilir! Bu konuda ihtiyacınızı karşılamak için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paketleme Ve Ambalajlama

Ne Zaman Paketlemeye Başlamalıyım?

Çoğu insan taşınma tarihinden en az 3 hafta önce paketlemeye başlar, ancak bu gerçekten kendi koşullarınıza bağlıdır. Bunun için düşünmeniz gereken bazı  şeyler vardır:

 1. Ne kadar boş zamanın var? Hepsini aynı anda halletmek için paketlemeye çok zaman ayırabilecek misiniz yoksa her gün biraz mı yapmanız gerekiyor? eğer öyleyse – daha erken başlayın!
 2. Eşyaların olmadan ne kadar yaşayabilirsin? Eşyalarınızı kaldırmadan önceden paketleyebileceğiniz çok sayıda eşya var mı yoksa eşyalarınızın çoğunu sık mı kullanıyorsunuz? Sık erişime ihtiyacınız varsa, taşınma tarihinize mümkün olduğunca yakın bir zamanda bavulunuzu hazırlamanız en iyisidir.
 3. Paketlenmiş kutuları koyacak yeriniz var mı? Bitmiş kutuları ayak altından uzak tutmak için çok fazla alanınız varsa, bu harika, ancak eviniz küçükse ve kutular yolunuza çıkacaksa, çok erken başlamak istemeyebilirsiniz.

Paketleme Ve Ambalajlama İçin Bizi Tercih Edin

Ev taşımanın stresinin önemli bir kısmı paketlemeden kaynaklanmaktadır, bu nedenle paketleme ve amblajlama işini sizin için yapmak için verdiğimiz kaliteli hizmetten yararlanın. Bizi tercih etmenizin size şu gibi yararları olacaktır:

 • Size zaman kazandırırız: Bir kişinin kendi evini toplaması haftalar alabilir. Taşınmanızın boyutuna bağlı olarak, bir firmamız her şeyi tek bir günde paketleyebilir, taşıyabilir ve boşaltabilir!
 • Eşyaların hasar görme riskini azaltırız:  Profesyonel ekibimiz, nakliye için her tür eşyayı en iyi şekilde nasıl paketleyecekleri konusunda eğitilir. Eşyalarınızı en iyi şekilde korumak için özel olarak tasarlanmış malzemeler kullanırlar ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptirler.
 • Stresinizi azaltırız: Birkaç gün boyunca kutuların arasında yaşamak zorunda kalmak veya aniden haftalar önce paketlediğiniz bir şeye ihtiyacınız olduğunu fark etmek gerçekten stresli olabilir, özellikle de zaten endişeli olabileceğiniz bir zamanda. Şirketimizin sizin için paketleme yapmasına izin vermek, bunu hafifletebilir.
Paketleme Ve Ambalajlama

Paketleme ve Ambalajlama İçin Para Ödemeye Değer mi?

Yuvam evden eve nakliyat paketleme hizmeti, ev taşıma sürecini hesaba katmak için ek bir maliyet olsa da, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlemekten emin değilseniz, taşıma sırasında onlara zarar verme riskiniz vardır.

Şirketimiz, eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlemek için beceri ve deneyime sahip profesyonel bir paketleyici ekibimiz sizler için çalışacaktır. Bir paketleme ve amblajlama hizmeti, çeşitli durumlara fayda sağlar ve kendi kendine paketlemeye göre birçok avantaj sağlar.

 • Son dakika hamleleri için ideal,
 • Toplanamayacak kadar meşgulseniz yardımcı olur,
 • Ağır ve hassas eşyalarınızı güvende tutar,
 • Ürünler profesyonel ekipmanlarla korunmaktadır,

Eşyalarınızı depolama sırasında herhangi bir nem veya hasar riskinden korumak için, yüksek kaliteli paketleme malzemelerine ihtiyacınız olacak – şirketimiz bu paketleme ve amblajlama ekipmanlarını sizler için sağlamaktadır. Ekibimiz ayrıca büyük ve ağır eşyaları taşıma konusunda deneyime sahiptirler.

Paketleme ve amblajlama, herhangi bir taşınmanın çok önemli bir parçasıdır. Yanlış anlayın ve maliyetli olabilir. Deneyimli, tam eğitimli personelimiz, taşınmanız için paketlemenin bir kısmını veya tamamını halledebilir. Tam Paketleme Hizmetini seçerseniz, genellikle taşınmanızdan önce evinize bir paketleyici ekibi göndeririz ve onlar tüm eşyalarını toplar ve taşınmanız için tüm öğeleri hazırlar. Personelimizin kaliteli ambalaj malzemelerine erişimi vardır ve eğitimli, deneyimli profesyonellerdir. Paketlemeyi personelimizin yapması da size üstün bir sigorta güvencesi sağlar.

Similar Posts

4 Comments

 1. furkan aras dedi ki:

  yuvam nakliyatla evimi taşımak üzere anlaştın başta firma yetkilisi murat bey olamak
  üzere bütün ekibe tşk ediyorum hiç bir sıkınıtı yapmadılar gayet güzel bir hizmet verdiler ev taşıma iş zor olmasına tekral bir taşıma işim olsa hiç düşünmeden yuvam nakliyati tercıh ederim furkan aras

 2. hatice demir dedi ki:

  yuvam nakliyatla evimi taşımak üzere anlaştın başta firma yetkilisi murat bey olamak
  üzere bütün ekibe tşk ediyorum hiç bir sıkınıtı yapmadılar gayet güzel bir hizmet verdiler ev taşıma iş zor olmasına tekral bir taşıma işim olsa hiç düşünmeden yuvam nakliyati tercıh ederim hatice demir

 3. erkan özyurt dedi ki:

  selam evimi taşımak üzere yuvam nakliyatla anlaştın
  çok güzel bir hizmet verdiler hasarsız taşıdılar
  bu güzel hizmet için çok tşk ederim erkan özyurt

 4. bahar tekin dedi ki:

  selam evimi taşımak üzere yuvam nakliyatla anlaştın
  çok güzel bir hizmet verdiler hasarsız taşıdılar mobilyalarımı söküp kurdular
  başta firma yetkilisi murat bey olmak üzere
  bu güzel hizmet için çok tşk ederim bahar hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir