Şile Evden Eve Nakliyat

Mobilya, hacimli nesneler, kutular, ev aletleri… Taşınmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Şile Evden Eve Nakliyat firması olarak ihtiyacınız olan taşıyıcı firması olduğumuza eminiz.

Şirketimiz, taşınmanızı en üst düzeyde profesyonellikle gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Aile ruhumuz, evinizi stres yaşamadan değiştirmenize yardımcı olacaktır.

Şile Evden Eve Nakliyat

Taşınma Hizmeti Neleri İçerir?

Taşınma, asgari olarak eski konutta eşyaların yüklenmesi, yeni konutta taşınması ve boşaltılmasını içeren bir hizmettir.

Bu nedenle, aşağıdakiler hareketli hizmetler olarak kabul edilmez:

  • Sadece taşıma operasyonları ile sınırlı olan taşıma sözleşmeleri;
  • Sadece aynı bina içinde mobilyaların taşınmasını içeren endüstriyel kiralama sözleşmeleri.
Şile Evden Eve Nakliyat

Taşınma Hizmetlerimiz

Taşınma denilince akla ilk gelen görüntü genellikle bir kamyon ve nakliyeci ekibinin mobilya, ağır ev aletleri ve çok sayıda kutu taşıyarak merdivenlerden inip inip bunları bir konuttan diğerine nakletmesidir. Ancak nakliye şirketlerinin sadece bu nakliye hizmetinden daha fazlasını sunduğunu biliyor muydunuz ?

Biz de Yuvam Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere birçok hizmet sunmaktayız. Bunlar:

1 – Şoförlü Taşınma Aracı Kiralama:

Hareketinizin sorumluluğunu almak istiyorsunuz, ancak büyük bir hareketli kamyonu yeteneğiniz yok mu? Şile Evden Eve Nakliyat firmamızın nakliyat aracı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı paketleme ve yükleme boşaltma işlemlerini profesyonel ekibimiz halledecek, ancak nakliye aracını sürmek zorunda kalmayacaksınız.

2 – Paketleme Veya Açma Hizmeti

Tam hizmet istemiyorsunuz, ancak eşyalarınızı paketlemek veya açmak için yardım mı istiyorsunuz? Biz bu konu içinde sizin yanınızda olacağız.

3 – Ambalaj Malzemelerinin Satışı Veya Kiralanması

Bölgenizdeki işletmelerde taşıma kutuları aramak istemiyorsanız, birkaç firmamızın ambalaj malzemeleri sattığını veya kiraladığını unutmayın: kutular, ambalaj kağıtları, gardıroplar karton vb. talepte bulunabilirsiniz.

4 – Depolama Hizmeti

İster iki adres arasında olun, ister yeni konutunuzda yer sıkıntısı çekiyor olun, taşınma şirketimiz en güvenilir depolama hizmetini sizlere sunmaktadır.

Yuvam Evden Eve Nakliyat

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yetkin ve güler yüzlü ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özen gösterirken, taşınmanızın farklı aşamalarında size yardımcı olmaya hazırdır.

Yuvam Evden Eve Nakliyat firmamız, İstanbul bölgesinde, şahısların ve profesyonellerin (endüstriyel veya idari) taşınması için en iyi fiyatla hizmetinizdedir.

Bireyler veya profesyoneller için hizmet yelpazemiz aşağıdaki gibidir:

  • Taşınma yardımı (paketleme ve sökme dahil)
  • Kişisel eşyaların taşınması
  • Mobilya koruması
  • Kiralık kutu
  • Dolgulu ve bağlantı çubuklu özel hareketli kamyonlar

Grup taşımalarda rakipsiz deneyimimiz sayesinde size kaliteli bir hizmet garantisi veriyoruz

Profesyonel nakliyecilerimiz, kişisel eşyalarınızı büyük bir özenle taşımak için eğitilmiştir. Eşyalarınızı kutulara koyabilir veya mobilyalarınızı bir kamyona yükleyebiliriz.

Taşıma profesyonelleri olarak hizmetlerimiz bir bütün olarak taşıma ile ilgilidir: İşinize odaklanabilmeniz için profesyonel nakliyecilerimizle iş taşınmanız emin ellerde.

Ekipmanlarınızı özenle taşırız ve ofis mobilyalarınızın demontaj / yeniden montajı ile ilgilenebiliriz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir