Şehirler Arası Taşımacılık

Ailenizle bir şehirden diğerine şehirlerarası taşınma, özellikle çok sayıda ev eşyanız varsa, kolay değildir. Aile süreciyle birlikte şehirler arası taşımacılık size çocuk oyuncağı gibi geliyorsa, o zaman tamamen yanılıyorsunuz.

Şehirlerarası taşınma sürecindeki karmaşıklık düzeyi yüksektir. Taşıma sırasında, eşyalarınızda hasar oluşma olasılığı vardır. Paketleme, yükleme, boşaltma ve paketin açılması gibi görevleri yerine getiren bir kişinin yaralanma riski de vardır. Bunun için Yuvam evden eve nakliyat firması olarak sizin yanınızdayız.

Şehirler Arası Taşımacılık

Neden Bir Nakliye Firması İle Çalışmalısınız?

Ağır mobilyaları kaldırmak sırt ağrısına neden olabilir. Bunun yanı sıra, bir şehirden diğerine taşınırken dikkat edilmesi gereken pek çok şey vardır. Taşınmanızın sizin ve aileniz için de stresli olmadığından emin olmanız gerekir. Ayrıca çocuklarınız ile özel olarak ilgilenmeniz gerekecektir.

Firma olarak endişenizi tamamen anlıyoruz ve bu nedenle, eşyalarınızı doğru bir şekilde toplayıp taşımanıza ve yeni şehrinize güçlük ve stres olmadan taşınmanıza yardımcı olmak için yanınızdayız.

Şehirlerarası yer değiştirmede en iyi paketleyicileri ve nakliyecileri işe alın:

En iyi ve güvenilir paketleyicileri ve nakliyecileri işe almak için araştırma yapmanız gerekir. Yakınlarınızdan ve sevdiklerinizden tavsiyeler toplayarak başlayabilir, internette bolca vakit geçirebilirsiniz.

Veya, tüm taşınma gereksinimlerinizi karşılayacak en iyi ve güvenilir nakliyeci ve paketleyici şirketini ayırtmak için Hareketli Çözümler’i kullanabilirsiniz.

Aklınızda bulundurun: Yuvam evden eve nakliyat paketleyicileri ve nakliyecileri lisanslı, kayıtlı ve deneyimlidir. Uygun fiyatlara en kaliteli taşınma hizmetlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca iyi derecelendirmelere sahip olumlu müşteri incelemelerimiz mevcuttur.

Şehirler Arası Taşımacılık

Yeni Bir Şehre Taşınma Adımları

 1. Yeni evinizin tüm temel olanaklara sahip olduğundan emin olun: Yeni bir şehre taşınmadan önce, yeni evinizin/dairenizin tüm temel olanaklara sahip olduğundan emin olun.
 2. Yeni evinizin güvenli olduğundan emin olun: Güvenli bir mahallede yaşamak herkesin ilk tercihidir. Bu nedenle, yeni bir şehre taşınırken, seçtiğiniz yeni yerin güvenli ve çalışma alanınıza, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve diğer altyapılara iyi bir şekilde bağlı olduğundan emin olun.
 3. Çocuklarınız için iyi bir okul bulun: Bir aile evinin taşınmasında çocuklarınızın da taşınması oldukça olasıdır. Çocuklarınız için iyi bir okula ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle, yeni şehrinize taşınmadan önce, sadece iyi bir eğitim değil, aynı zamanda bulunduğunuz yere gidiş-dönüş otobüs imkanları da sağlayan iyi bir okul bulun.
Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bir yerden başka bir yere taşınmak son derece zahmetli olabilir. Üniversite yurtları veya bir yerden başka bir yere taşınmak için olsun, hepimiz hayatımızda en az bir kez, bu göz korkutucu taşınma göreviyle yüzleşmek zorunda kalmışızdır. Paketlenip bir yerden başka bir yere taşınmak hem fiziksel hem de zihinsel olarak size zarar verebilir. Ağır eşyaları bir yerden başka bir yere taşımanın getirdiği kas gerginliğinin yanı sıra, değerli ve kırılabilir eşyaların yerini değiştirmenin yarattığı gerginlik, profesyonel bir yardım ile sizler için daha kolay bir hale gelebilir.

Herkes eşyalarının mutlak güvenliğini önemser ve sağlamak ister. Taşınma deneyiminizi sorunsuz hale getirmek için en iyi paketleyicileri ve nakliyecileri işe almaktan daha iyi ne olabilir? Güvenilir nakliyeciler yalnızca deneyimli ve güvenilir olmakla kalmaz, aynı zamanda değerli eşyalarınıza özen gösterme ve azami özenle hareket etme ihtiyacını da ön planda tutar.

Adım 1

 • Şehirler arası taşımacılık, ev taşınma işlemleri önce firmamıza talepte bulunulması ile başlar.
 • Ekspertiz ekibimiz talep ettiğiniz gün ve saatte mevcut adresinizde eşyalarınızı inceler ve taşınma işlemi için rapor tutar.

Adım 2

 • Eşyalarınıza uygun ekip ve paketleme malzemeleri belirlenir.
 • Taşınma tarihinin tarafınızca net olarak belirtilmesi durumunda raporda belirtilen eşyalarınıza göre uygun araç belirlenecektir.

Adım 3

 • Şehirler arası evden eve nakliyat sürecinizin tüm detayları öğrenildikten sonra fizibilite çalışması yapılır. Size özel fiyat teklifi oluşturulur.

Adım 4

 • Fiyat teklifimizi onaylarsanız, size özel bir sigorta poliçesi ve taşınma için bir nakliye sözleşmesi sunulacaktır.
 • Araç hareket tarihleri ve yeni adresinize varış tarihleri size belirtilir. (Olası teknik aksaklıklar göz önünde bulundurularak araçlarımızın yeni adresinize geliş saatleri tarafınıza bildirilecektir).
 • Eşyalarınız yeni adresinize teslim edilir ve ekspertiz raporunda belirtilen prosedürler uygulanır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir