Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Taşınma, her şeyden önce bir vaattir, yeni bir başlangıçtır, hayatta heyecan ve endişenin bir araya geldiği bir andır. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat olarak taşınma işinizde sizlerin stresini en aza indirmek için yanınızdayız.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Ev Taşırken Tamamlanması Gereken Formaliteler

Taşınma, zamanında tamamlanması gereken bir takım formaliteleri içerir. Bu prosedürlerde size yardımcı olmak için Yuvam Evden Eve Nakliyat firması olarak, size bu formalitelerin bir listesini hazırladık:

1 – Taşınma sonrası kira sözleşmesinin feshi:

Taşınmadan önce, kiracı iseniz, kiranızı genellikle ayrılış tarihinden 3 ay önce feshetmelisiniz.

2 – Çocuklarınızı yeni bir okula kaydettirmek:

Yeni bir şehre taşınıyorsanız, çocuklarınızı yeni okullarına kaydettirmeyi ve taşınmanız konusunda mevcut okula bilgi vermeyi düşünmeniz önemlidir.

3 – Abonelikleri iptal ettirmek ve yeni ev için açtırmak:

İnternet, TV ve telefon aboneliğinin devri veya sonlandırılması için erişim sağlayıcınızın sözleşmesinde nelerin öngörüldüğüne bakmanız tavsiye edilir.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Garantili Ve Sabit Taşınma Ücretlerimiz

Sizinle olan ilişkimiz güvene dayalı olduğundan, tüm fiyatlarımız şeffaf ve çevrimiçi olarak erişilebilir. Taşınmanın bir stres kaynağı olabileceğini bildiğimiz için varsayılan olarak temel öğeleri içerirler: profesyonellerden oluşan bir ekip, özel sigorta, yeterli ekipman ve standartları karşılayan temiz bir kamyon.

Fiyatlandırma, taşınacak öğelerin listesine ve istenen hizmet düzeyine (paketleme, sökme, erişim vb.) dayanmaktadır.

Size hiçbir seçenek dayatılmaz veya varsayılan olarak faturalandırılmaz. Taşınma tarihiniz konusunda esnekseniz, ek tasarruflara bile hak kazanabilirsiniz.

Yuvam Evden Eve Nakliyat

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat hareketli profesyonellerden oluşan ekiplerimiz, nakliye operasyonlarında önemli deneyime sahiptir. Sizlere sunduğumuz hizmetleri sıraladık:

  • Mobilyaların montajı ve demontajı yorucu olabilen, konsantrasyon, yöntem ve bazen de deneyimli bir nakliyecinin yardımını gerektiren bir iştir. Takım mobilyalarınızın montajı veya ayrılması için Yuvam Evden Eve Nakliyat firmamızı arayın.
  • Taşıma işlemine başlamadan önce ekiplerimiz tüm kırılgan eşyalarınızı korur, iyi paketlenip paketlenmediğini ve kutuların iyi kapatıldığını kontrol eder. Ürünlerimiz çoğunlukla Türkiye’de üretiliyor ve yerel ekonomi ve çevre konusunda endişeli olduğumuz için geri dönüştürülebilir.
  • Saklama kutularımız kiralama piyasadaki diğer firmalara göre daha ucuzdur. Hacme göre paketlenebilen eşyalarınızı   kapalı ve mühürlü saklama kutularında korumak için her şey yapılır. Mobilyalarınızın mükemmel korunması için, her bir mobilya parçası, optimum korumayı garanti eden yüksek performanslı malzemelerle ayrı ayrı sarılır.
  • Taşıma , inşaat, sanayi veya sinema gibi alanlar için kaldırma hizmeti verilmektedir . Teknisyenlerin deneyimi, son teslim tarihlerine uyularak gerçekleştirilen işlemlerin tam güvenliğinin sağlanmasını mümkün kılar.

Özel ekibimiz tüm müşteri sorgularını ele alır. Kusursuz kaliteyi sağlamak bir numaralı önceliğimizdir. Hizmetlerimizi sipariş ettiğinizde, bunu risksiz yaparsınız. Taşınırken tahmin yürütmeyi ortadan kaldırın ve maliyetlerinizi bizimle ücretsiz ve yükümlülük olmadan tahmin edin.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir