Maltepe Nakliyat

Eşyalarınızı toplamanın ve bir sonraki evimiz olacak yere taşınmanın zamanı geldi. Bu taşınma işinizde Maltepe Nakliyat firması olarak yanınızdayız.

Maltepe Nakliyat

Taşınma Hizmeti Neleri İçerir?

Eşyalarınızı bıraktığımız evden, yaşamaya hazır olduğunuz eve taşımakla görevli, taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirketi tercih etmek, en sevdiğiniz eşyalarınızın hızına, rahatlığına ve güvenliğine verdiğimiz önemdir. Ancak taşıma firmalarının sunduğu hizmetler, ayrıca sözleşme yapmak istediğimiz hizmetin türüne göre de farklılık göstermektedir.

Biz Yuvam Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm bu işlerinizi en kolay ve güvenilir yoldan yapmaktayız.

Kaliteli Taşınma Hizmetlerimiz

Taşınmanın bir sıkıntı yaratmasını veya ev üyelerinin olağan faaliyetlerine müdahale etmesini önlemek için süreç boyunca kapsamlı yardım sağlayarak Maltepe Nakliyat firması olarak işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Daha fazla hız için  tahmini çevrimiçi bütçeler oluşturuyoruz. Bizi arayarak taşınmanın ayrıntılarını söylemeniz yeterli olacaktır.

Eşyalarınız ait oldukları odaya göre tanımlanacak, giysi ve gereçlere özellikle dikkat edilerek paketlenecek ve işlemin pratikliği garanti altına alınacaktır.

Maltepe Nakliyat

Taşınmanın İlk Adımı

Adresinizi değiştirmek veya şirketinizi taşımak istiyorsanız ekibimizle iletişime geçin. Evinizi veya ofisinizi ziyaret ederek, taşımak istediğiniz her bir eşyayı en iyi şekilde yapmak için analiz edeceğiz.

Evinize ücretsiz bir ziyareti koordine edeceğiz. Ticari danışman, gereksinimlerinizi dikkatle dinleyecek ve aktarmak istediğiniz öğeleri (evde dağıtıldığı için) görebilecek.

Dikkate alınması gereken ilgili bilgiler

  • Hareketin kalkış ve varış adresindeki erişim koşulları. Bina İdaresi tarafından taşınmalarla ilgili olarak getirilen koşullara bakılmalıdır.
  • Diğer adreslere ek transferlerin gerekliliği incelenmelidir.
  • Hareketi koordine etmekten sorumlu kişi belirlennmelidir.
  • Depolama ihtiyacınız olup olmadığına karar verilmelidir.

Depolama Hizmetlerimiz

Taşınma şirketimizde ayrıca taşınma sürerken ihtiyacınız olan her şeyi saklayabileceğiniz  mobilya ve depo odaları bulunmaktadır.

Zaman sınırlaması yok,  dilediğiniz kadar eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Tüm tesislerimiz video ile izlenir ve hırsızlık sigortasına sahiptir, siz onlar için en iyi kararı verirken eşyalarınızı güvende tutmak istiyoruz.

Yuvam Evden Eve Nakliyat

Bize Güvenebilirsiniz

Adresinizi değiştirmek veya şirketinizi taşımak istiyorsanız ekibimizle iletişime geçin. Evinizi veya ofisinizi ziyaret ederek, taşımak istediğiniz her bir eşyayı en iyi şekilde yapmak için analiz edeceğiz.

Her nesne için en uygun ambalajı kullanıyoruz ve her türlü mobilyanın montaj ve demontajında uzmanlaşmış bir ekibimiz var . Operatörlerimiz, taşınma ve mobilya depolama sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Her türlü kişisel eşyayı, mobilyayı, ofis mobilyalarını, sanat eserlerini tır filomuzla şehir içinde uzun mesafelere hızlı bir şekilde taşımasını sağlıyoruz.

Yuvam Evden Eve Nakliyat şirketimizin amacı, mobilyalarınızın ve anılarınızın emin ellerde olduğunu bilerek, deneyimi tam bir gönül rahatlığı ve güvenlik içinde yaşamanızdır.

Daha detaylı bilgi almak için veya sorularınıza cevap bulmak için yukarıda belirtilen numara üzerinden güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir